Riski Gözlemliyor, Güvenliği  Sağlıyoruz

Norma Maden olarak tüm tesislerin çalışma alanlarında, maden ürünlerinin üretim aşamalarının tamamında, yasal mevzuatlar dahilinde  İş sağlığı ve Güvenliği Politikasını ön planda tutuyoruz.

Bu politika ile ortaya çıkabilecek olan  olumsuz ihtimallere karşı güvenli çalışma ortamları yaratarak, riskleri en aza indiriyoruz.

Türkiye’nin değerli yer altı kaynaklarının işlendiği maden tesislerinde toz, gürültü, aydınlatma, gaz gibi ortam ölçümlerini periyodik zaman dilimlerinde sağlayarak , iş ve işçi sağlığını sürekli kontrol altında tutuyoruz.

İşçilerimizin sağlığı için belirli aralıklarda,  Göğüs radyografileri, solunum fonksiyon testi, göz muayenesi, işitme testi kontrolleri yapıyoruz.

Güvenli Tesisler Oluşturuyoruz!

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi dahilinde, tesislerimiz içerisinde yer alan tüm çalışma alanlarımızı güvenli hale getiriyor diğer yandan da  çalışanlarımızın sağlığına  hassasiyet gösteriyoruz.

Belirli zaman dilimlerinde tüm personellerimiz iş ve işçi güvenliği kapsamında verilen  eğitimlere katılmalarını sağlayarak, çalışanlarımızın işlerinde doğabilecek risklerin en düşük seviyede olmasını  hedefliyoruz.

Çalışanlarımıza verilen eğitimler kapsamında, herhangi bir kaza anında nasıl davranılması gerektiği, çalışma alanları içerisinde alınması gereken önlemlerin neler olduğu gibi konular ele alınarak,  iş ve işçi sağlığı güvenliğini maksimum seviyede tutuyoruz.